Pages

Saturday, October 20, 2012

Lapitekk

No tere (: Võib-olla mõni teist on märganud, et olen päris tükk aega ära olnud. Nüüd on mul jälle mitu tööd käsil, remont samal ajal, aga täna tulin siia hoopis paari "vanema tööga". Lapitekk, mille tegin umbestäpselt juunis-juulis ja tütar, kes võttis natuke kauem aega, et valmida (: "Kõige suurem isetegemine," nagu käsitööblogis on tavaks öelda. Siinkohal ei saa kogu au päris enda peale võtta, abikaasa tegi ka pool ;)

Igatahes - lapitekk. Tehtud tütrele, kes pidi seda kasutama tegelustekina, sinna pidid tulema kaared ja mänguasjad külge, aga meile kingiti teine. Seega jäi see lihtsalt lapitekiks.

Peal puuvillasest riidest tükid, vahel villavatiin, teisel pool jälle õhuke puuvillane kangas.
Ruudud olid originaalis 15x15 cm, seega on teki mõõtudeks umbes 91x91 cm (õmblusvaru, mis ei olnud eriti suur, läks ju ka ära).
Kant on ostetud Abakhanist ja äärmiselt ebaprofessionaalselt külge õmmeldud (: Lähemalt ei tasu uurida vist ühtegi mu õmblustööd, sest õmblused on tavaliselt kõveramad kui... ei-tea-mis. Kantide õmblemist pean ma veel ilmselgelt harjutama (:

Teki peal minu tütar, kes on mind seni siit blogist (või siis käsitööst) eemal hoidnud ja saab esmaspäeval kolmekuuseks.0 comments: